Коммерческий Индустриальный Банк: Привітання з Днем машинобудівника України

Шановні працівники машинобудівного комплексу! Колектив Комерційного Індустріального Банку сердечно вітає вас із професійним святом – Днем машинобудівника, який в цьому році святкується 23 вересня.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на окремі галузі. Україна завжди мала досягнення у цій високотехнологічній сфері, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Продукція машинобудівників знаходить попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

Зичимо вам, шановні трудівники і ветерани машинобудування, завжди бути бадьорими, здоровими та усміхненими. Нехай доля буде до вас справедливою, а вдача та успіх завжди приносять вам та вашим родинам щастя!

Опубликовано на сайте: 21.09.2018

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180


Поиск адвокатов по городам

Поиск юристов по городам

Поиск нотариусов по городам

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV