До уваги клієнтів Кредобанку: перевірте Вашу електронну пошту

17 травня набув чинності Указ Президента України №133/2017 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", який з-поміж іншого передбачає обмеження доступу до російських сервісів електронної пошти mail.ru та yandex.ru, проти яких застосовано санкції.

Для вчасного отримання важливої інформації від Банку просимо перевірити, яка електронна адреса використовується для комунікації з Банком, та у разі користування електронною адресою із санкційного списку, радимо надати Банку іншу електронну адресу для комунікації. Зробити це Ви зможете у відділенні Банку, у якому Ви обслуговуєтесь. 

Звертаємо Вашу увагу, що Банк не несе відповідальності за компрометацію даних, неотримання або несвоєчасне отримання електронної інформації внаслідок використання клієнтами для обміну інформацією з Банком електронної пошти, розміщеної на серверах mail.ru чи yandex.ru. 

Опубликовано на сайте: 19.05.2017

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Заказать онлайн:

Кредитную карту

Кредит на карту

Кредит наличными

Ячейку

Автокредит

Ипотеку

Перевод с карты на карту

Пластиковую карту

Страховку

Подпишитесь на рассылку сайта, это бесплатно!
Всего подписчиков - 12587

Бесплатная юридическая консультация

Простоправо ТВ

Юридический рынок Украины

ЕСПЧ позволил адвокатам критиковать участников процесса в пределах разумного

Должен адвокат подбирать выражения, выступая в суде? Соответственно, может ли свобода слова ограничиваться штрафами за неуважение к суду? В Страсбурге решили, что неоправданное наказание прямо повлияет на право на защиту.

Рекомендуем